بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی میان زنان جراحی پروتز سینه است که بسیاری از زنان که به دلایل مختلف از فرم سینه های خود ناراضی هستند این جراحی را انجام می دهند . به طور کلی پروتز های سینه را در افرادی به کار می بریم که دچار نقایص مادرزادی سینه هستند مانند آنومالی های مادرزادی سینه بعد از برداشتن سینه به علت سرطان و یا کسانی که سینه های کوچک تری دارند و می خواهند سینه های بزرگتری بعد از عمل داشته باشند یا کسانی که بعد از دوران شیردهی دچار افتادگی سینه شده اند  .

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

نحوه برش و قرار دادن پروتز سینه

  • یک ناحیه دور هاله سینه
  • یک ناحیه از زیر بغل
  • یک ناحیه از چین تحتانی زیر سینه

شایان ذکر است که شایع ترین ناحیه قرار گیری پروتز از ناحیه چین تحتانی سینه می باشد .

انواع پروتز سینه

  • پروتزها به دو نوع عمده ی گرد یا راند و قطره اشکی یا آناتومیکال تقسیم می شوند .
  • پروتز های قطره اشکی یا آناتومیکال بیشتر برای افرادی که می خواهند سینه های طبیعی داشته باشند از این نوع استفاده می شود .
  • پروتز های راند در این نوع پروتز ها عرض و طول آن یکی است و هیچ اختلافی در آن وجود ندارد . معمولا از این پروتز ها بیشتر استفاده می شود .

انتخاب نوع پروتز

معمولا پروتزها را باید خیلی بزرگ در سینه ها قرار ندهیم . علیرغم اینکه افراد دوست دارند پروتز های خیلی بزرگ در سینه ها بگذارند ولی باید گفت عوارض این کار می تواند بسیار وخیم باشد . چون پوست به اندازه کافی کشش ندارد که پروتز خیلی بزرگ در آنجا قرار بگیرد و بعد از یک مدت دچار عارضه می شود .

عوارض پروتز سینه

عوارض در پروتز سینه به طور کلی نادر است . اما شایع ترین عارضه آن جابجایی پروتز است که بعد از عمل می توانیم آن را اصلاح کنیم . عارضه مهم تر آن انقباض کپسولی است که معمولا بعد از یک سال به وجود می آید . فرد بعد از جاگذاری پروتز حس می کند بخشی از سینه اش دچار سفتی شده است و یا وقتی سینه را لمس می کند متوجه سفت شدن سینه در بعضی قسمت ها می شود . در اینجا باید پروتز سینه خارج شود و بعد از مدتی دوباره همان پروتز را قرا داد . شایان ذکر است که بگوییم تمامی این عوارض جانبی بوده و توسط افراد غیر متخصص و پروتز های نامرغوب به وجود می آید . لذا برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به فوق تخصص جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

 

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراح پلاستیک با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها و جراحی های زیبایی و پلاستیک می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

بهترین جراح پروتز سینه

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحى ترمیمى پلاستیک و زیبایى، عضو هیئت علمى دانشگاه علوم پزشکى می باشد . در این مدت با افتتاح مطب و کلینیک خصوصى اقدام به انجام هزاران مورد عمل جراحی پلاستیک و زیبایى کردم و تجربیات گرانبها درعمل جراحى زیبایى بینى (رینوپلاستى)، صورت  (face lift)، پلک، گونه، سینه (مامو پلاستى و پروتز)، شکم (ابدومینوپلاستى )، لیپوساکشن و لیپوماتیک به دست آوردم و این تجربیات را با شرکت سالانه در کنگره هاى انجمن جهانى جراحان پلاستیک و زیبایى و انجمن جراحان پلاستیک و زیبایى ایران به اشتراک گذاشتم و تجربیاتم را با یافته ها وتکنیک هاى علمى جدید به روز کردم وغنا بخشیدم .

با پشتوانه ٢٤سال کار جراحى پلاستیک و داشتن نتایج درخشان خیلى از بیماران که از اعمال و دخالت هاى افراد غیر جراح پلاستیک صدمه دیده اند و دچار عارضه شده اند به مطب و کلینیک من مراجعه مى کنند که اقدام به بر طرف کردن مشکلات این بیماران می کنم .

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *